Гендиректор vk борис добродєєв подав у відставку, його може змінити володимир кирієнко

35

0 гендиректор vk борис добродєєв подав у відставку, його може змінити володимир кирієнко

Vk company limited повідомила, що генеральний директор компанії вирішив покинути свою посаду. Він продовжить виконувати обов’язки глави компанії, до тих пір, поки рада директорів не призначить нового керівника. Як повідомив ряд видань з посиланням на власні джерела, ним може стати володимир кирієнко, який зараз обіймає посаду віце-президента «ростелекому».

Vk також повідомила, що отримала повідомлення про зміни в акціонерній структурі ат “мф технології«, чиїм акціонером стає ат» согаз«, а usm і» мегафон” зі складу акціонерів виходять.

Теперішній генеральний директор vk борис добродєєв вирішив піти у відставку, але для того, щоб плавно передати справи новому главі компанії, він продовжить виконувати свої обов’язки до призначення наступника. Пан добродєєв, зокрема, заявив: “це була захоплююча подорож, яка тривала 8 років: символічно, що вона починалася з посади заступника директора у” вконтакте”, а закінчується на чолі величезної компанії vk — лідера в російських сегментах соціальних мереж, освіти і фудтеха, одного з найбільших представників міжнародної ігрової індустрії. Компанія активно розвиває напрямок транспорту, класифайди та інші нові ініціативи. У vk багате минуле, цікаве сьогодення і, впевнений, велике майбутнє. Пишаюся, що був частиною цієї компанії і бажаю їй тільки удачі».

Видання рбк, the bell і rt з посиланням на джерела повідомили, що новим главою vk стане володимир кирієнко, який зараз працює на посаді віце-президента компанії «ростелеком». У сфері його відповідальності були цифрова трансформація компанії, розширення мережі дата-центрів і запуск фірмової мультимедійної платформи wink. Володимир кирієнко є сином сергія кирієнка-з 2016 року першого заступника керівника адміністрації президента рф.