Final fantasy vii: the first soldier виходить у листопаді-square enix показала новий трейлер королівської битви за культовою jrpg

13

Компанія square enix уточнила дату виходу final fantasy vii: the first soldier . За словами продюсера тецуї номури , повноцінний запуск мобільної королівської битви для ios і android відбудеться в листопаді, а попередня реєстрація на гру буде відкрита в кінці цього місяця.

Крім того, стало відомо, що проект стартує з декількома новими функціями, про які не було оголошено раніше. Серед них: підтримка ігрових контролерів, новий режим навчання, який дозволить експериментувати з комбінаціями зброї і сетапами матерій, а також оновлений туторіал, розділений на дві частини, і новий п’ятий клас ніндзя, що володіє здатністю телепортації.

Final fantasy vii: the first soldier являє собою мультиплеєрний f2p-шутер в популярному жанрі battle royale. Дія гри відбувається в мідгарі за 30 років до подій оригінальної final fantasy vii , а в якості ігрових персонажів виступають кандидати в елітний бойовий підрозділ “солдат”, що борються між собою, щоб довести свою цінність для армії “шинри”.

Основний геймплей зосереджений на стрільбі, але гравці також зможуть боротися в ближньому бою, використовувати транспорт, магічні здібності і заклики. Персонажа, само собою, можна кастомізувати.