Фанат показує як може виглядати the elder scrolls iv: oblivion на движку unreal engine 5

93

У червні я, яке продемонструвало the elder scrolls iv: oblivion на движку unreal engine 5. З тих пір його творець грег култхард старанно працював над ним і вчора опублікував абсолютно нове відео.

З того, що ми знаємо, всі асети і текстури, які використовував култхард, взяті з оригінальної гри oblivion. Більш того, художник реалізував nanite у всіх ассетах (за винятком зовнішніх стін і прапорів). Нормалі текстури бруківки та тротуару також були покращені за допомогою crazy bump. Крім того, грег використовував 4x texture pack від kuzja80, якому були перероблені оригінальні текстури, що означає, що гра тепер може виглядати більш чіткою. Також грег портував ряд npc з оригінальної гри.

Ця сцена була намальована в режимі реального часу на intel 4770k з nvidia 1660gtx (6 гб) і 24 гб оперативної пам’яті. Середня частота кадрів при запуску цього середовища становила 30 кадрів в секунду.

Култхард не планує випускати цю карту для громадськості. Тим не менш, це відео дасть вам уявлення про те, як може виглядати ремастер the elder scrolls iv: oblivion на движку unreal engine 5.