Facebook оголосила про зміну технічного директора-в 2022 році посаду займе віце-президент з vr і ar

17

Компанія facebook призначила нового технічного директора. Місце майка шрепфера (mike schroepfer) займе нинішній віце-президент з доповненої і віртуальної реальності ендрю «боз» босворт (andrew bosworth). Шрепфер покине свою посаду в 2022 році. Про це повідомив глава facebook марк цукерберг (mark zuckerberg) в електронному листі співробітникам компанії.

Джерело зображення: facebook

Шрепфер приєднався до facebook у 2008 році, а через п’ять років — у 2013 році — зайняв посаду технічного директора компанії. В його обов’язки входить в тому числі нагляд за розробкою технологій штучного інтелекту, до створення яких шрепфер був причетний. Босворт у свою чергу працює в facebook вже більше 15 років. Перед тим, як зайняти посаду керуючого reality labs, він був головою рекламного відділу facebook, а також працював над першими версіями ключових функцій соціальної мережі, таких як стрічка новин, групи і месенджер.

” як наш новий технічний директор, боз продовжуватиме керувати відділом facebook reality labs та контролювати нашу роботу в галузі розробки технологій розширеної та віртуальної реальності. До команди боза також приєднаються кілька інших груп, що займаються іншими проектами”, – прокоментував цукерберг.

Босворт також візьме на себе більш широку роль з організації програмних і апаратних проектів facebook, пов’язаних з розробкою технологій штучного інтелекту.

Шрепфер у свою чергу повідомив, що збереже «тісні зв’язки компанією і буде займатися ключовими ініціативами, в число яких входить набір і навчанні нових перспективних технічних фахівців». Свій пост технічного директора шрепфер покине 20 вересня 2022 року.

На даний момент портфоліо апаратних рішень facebook включає гарнітуру віртуальної реальності oculus quest vr, серію смарт-дисплеїв portal, а також розумні окуляри з камерою, розроблені у співпраці з ray-ban. Компанія також займається розробкою окулярів доповненої реальності, які на думку цукерберга, одного разу стануть такими ж повсюдно використовуваними, як і смартфони. Крім цього, ходять чутки, що компанія веде розробку розумних годин зі знімним дисплеєм і двома камерами.