Expedition agartha-вітчизняний рольовий слешер від першої особи

69

Студія “матріошка геймз” націлена випустити escape from tarkov, але з мечами і наративом, відкопаним в древніх пригодницьких романах.

Нарешті, гра про агарту-легендарну таємничу країну з окультної літератури, щось на зразок атлантиди, шамбали, лемурії або сибірії. Незважаючи на непопулярність агарти в сучасній культурі, багато розробників і письменники середньої руки раз по раз звертаються до теми пошуку цієї країни. В основному-невдало.

Нову спробу перевідкриття агарти здійснить студія matrioshka games, яка минулого року подарувала нам кооперативний слешер-рогаликfallen angel. На відміну від невдачливих попередників, expedition agartha зосередиться не на екзистенціальних проблемах вимираючих романтиків, а на екшені з фехтуванням і грабунком.

Море, сонце, злодії

Команда із3 гравців збереться в експедицію на таємничий острів поруч з таємничим контитентом му (ще одна відсилання на окультні фанфіки), де постарається знайти ту саму таємничу країну і рознюхати всі її секрети. Тобто знайти здобич, вбити всіх незадоволених і відчалити щасливою і багатою людиною.

Розробники обіцяють захоплюючі квести, хардкорні битви проти місцевих істот і загонів інших гравців, а також смерть з фулдропом і двома цікавими опціями.грабіжники острова можуть прибути практично без штанів, нічим не ризикуючи і натомість несучи з собою лише малу частку багатств. Азартні і впевнені найманці виберуть інший шлях, спорядивши повноцінну експедицію на свої кровні, ставлячи на кін всю свою дорогу снарягу в разі поразки.

Однак, поки що існування expedition agartha під таким же питанням, як і самої агарти. Розробники не змогли представити світу сінематік або запис геймплея, тільки кілька малоінформативних скріншотів. Але зате вони пообіцяли незабаром провести бета-тест, а бета-тестерів набирають через дискорд-сервер. Більше там нічого немає, тільки жарти від завсідників про»тарків до винаходу гармат”.