Eve online-завершення найбільшої в історії війни world war bee 2

75

Більше року в mmorpg eve online триває найбільший за всю історію військовий конфлікт. 5 липня 2020 об’єднані сили legacy coalition/panfam (papi) почали повномасштабне вторгнення на територію коаліції the imperium. Через 13 місяців входили в papi альянси повідомили про те, що вони припиняють війну і відправляються в домашні регіони. А так і непереможена the imperium почала повертати системи і зачищати їх від ворожих споруд. Пропонуємо вам ознайомитися з подіями 61 тижня world war bee 2, яка стала фінальною.

Активність продовжила знижуватися. У період 29 серпня по 4 вересня спостерігалося 14 ворожих дій. Більшість з них були зосереджені навколо космічних споруд і пройшли в регіоні delve і його околицях. Протягом 61 тижня було 2 битви, втрати в якому перевищили 20 мільярдів позов. У першому група бомбардувальників гунів атакувала дредноути в cloud ring. У другому бою флот імперіуму на кікіморах воював з домашнім захистом, знищивши в процесі кілька ророк.

З початку конфлікту 5 липня 2020 року обидві сторони знищили понад 1.2 мільйона кораблів і споруд, загальна вартість яких перевищує 203 трильйони позов. А реальна оціночна вартість війни становить як мінімум 3 мільйони доларів.

Інша статистика:

  • знищено титанів-496 одиниць, ціна більше 41 трильйона позов
  • знищено суперкар-241 одиницю, ціна більше 6 трильйонів позов
  • знищено кіпстар цитаделей-40 одиниць, ціна більше 9 трильйонів позов
  • знищено космічних споруд-3 560 одиниць, ціна більше 35 трильйонів позов

За час війни було встановлено 4 світових рекорди, які потрапили в книгу рекордів гіннесса:

  • найбільша pvp-битва в комп’ютерній грі – 8 825 учасників
  • найбільша кількість одночасних учасників в pvp-битви в комп’ютерній грі – 6 557 осіб
  • найдорожча битва в грі – близько 378 000 доларів
  • найбільша кількість знищених титанів в eve online – 257 кораблів

Основні дії відбуваються на трьох фронтах: північному (регіон fountain, кордон з aridia і cloud ring, а також західна частина delve), східному (регіони paragon soul, catch, stain, immensea і esoteria) і південному (інша частина регіону delve, querious і period basis).

північний фронт (регіон fountain, кордон з aridia і cloud ring, а також західна частина delve)

Дії на півночі були в основному зосереджені в регіоні aridia. Орда втратила титан, а fraternity позбулися віверни. Пізніше був знищений кіпстар альянсу test в irmalin, який допомагав з евакуацією активів з регіону delve.

східний фронт (регіони paragon soul, catch, stain, immensea і esoteria)

На сході eternal requiem, колишні члени коаліції legacy, втратили кіпстар в impass. Таке був знищений кіпстар test в catch. Ця споруда на початку війни служило в якості опорної цитаделі для нападу на querious.

південний фронт (решта регіону delve, querious і period basis)

Протягом тижня test втратив фортізар і кіпстар, brave позбувся сотіо, фортізара і татара, а орда сотіо.

десь в інших місцях

Головною подією в інших куточках нового едему став конфлікт в cloud ring, де triumvirate бився з deepwater hooligans та іншими за прикордонну систему з syndicate. Triumvirate зазнав поразки, втративши 110.6 мільярда позов проти 54.3 мільярдів збитку у супротивників. Пізніше на цьому тижні імперіум і друзі з’явилися в outer passage, щоб боротися з пілотами test, коли вони спробували влаштуватися на новому місці. Імперіум знищив 40 мільярдів позов, втративши при цьому 8.6 мільярдів, включаючи факс і 3 роркі. Наприкінці тижня один з колишніх членів legacy також втратив хел.

Оскільки війна в значній мірі закінчилася на південному заході галактики і майже не залишилося цитаделей papi, інфраструктурних хабів або інших об’єктів у початковій зоні бойових дій, це останній звіт world war bee 2.