Емулятор rpcs3 тепер підтримує всі ігри з playstation 3

22

Всього на емуляторі більше 3 тисяч ігор. І майже всі запускаються без проблем.

Тільки згадайте, скільки крутих ігор вийшло на стику між playstation 3 і playstation 4. Demon’s souls, red dead redemption, drakengard 3, army of two і uncharted, persona 5, last of us. Золота епоха! і в чомусь старі їх версії здаються душевніше, культурно багатшими версій для нових поколінь.

Розробники rpcs3 вже кілька років поспіль переносять весь арсенал playstation 3 на персональні пк. Але тільки зараз можуть з гордістю заявити, що всі доступні ігри з playstation 3 повністю доступні на емуляторі.

Доступ не означає іграбельність. З 3,233 ігор на емуляторі 6 ігор тільки запускаються, 186 показують інтро, 987 відчувають серйозні проблеми з ігровим процесом. Виходить, що третина неиграбельны.

Всі доступні ігри опубліковані вбазі. На жаль, творці бази змогли додати фільтрацію тільки за алфавітом, часу останнього оновлення і статусу готовності до гри, тому для пошуку улюблених тайтлів доведеться напружити пам’ять. Toki tori, fat princess, zuma’s revenge, star wars pinball. Згадуйте активніше.

We’re delighted to announce that rpcs3 now has a total of zero games in the nothing status!this means that all known games and applications at least boot on the emulator, with no on-going regressions that prevent games from booting.we look forward to emptying out loadable too! pic.twitter.com/fe1idpavqo

— rpcs3 (@rpcs3) october 20, 2021