Джаніна гаванкар обіцяє, що екранізація borderlands буде близька до гри по духу

41

Голлівудська екранізація шутера borderlands буде близька за художнім стилем до однойменної серії ігор. У цьому користувачів запевнила актриса джаніна гаванкар , виконуюча у фільмі роль командира нокс. За словами зірки star wars: battlefront ii , творча команда на чолі з режисером елаєм ротом з великою відповідальністю підійшла до візуальному тону стрічки.

“дизайн і художнє оформлення дуже близькі до гри”, – сказала гаванкар. “ви не уявляєте собі, наскільки багато команда вкладає любові та уваги в деталі”. […] намагаються підібрати правильні кольори костюмів, збагатити дизайн дрібницями. У виробництво вкладено багато любові”.

Також актриса розповіла, що розробники з gearbox були присутні на знімальному майданчику фільму і спостерігали за його виробничим процесом.

В акторському складі повнометражної адаптації серії шутерів borderlands значаться кейт бланшетт (ліліт), джеймі лі кертіс (патриція танніс), едгар рамірес (атлас) джек блек (залізяка), кевін харт (роланд), аріана грінблатт (крихта тіна), флоріан мунтяну (крейг), хейлі беннетт (якийсь новий персонаж), джина гершон (моксі) та інші.

Постановником став елай рот, відомий за такими кінострічками, як “хостел ” і “таємниця будинку з годинником “. Сценаристом виступає крейг мазін, який відзначився роботою над серіалом ” чорнобиль “, дилогією ” мальчишника “, а також телеадаптацією the last of us .

Прем’єра фільму по borderlands очікується в 2022 році.