Два протагоністи, великий світ і польоти: square enix анонсувала нову частину своєї рольової серії star ocean

26

Видавництво square enix і студія-розробник tri-ace в рамках минулого сьогодні вночі випуску state of play представили науково-фантастичний рольовий екшен star ocean: the divine force.

Джерело зображень: square enix

Події star ocean: the divine force розгортаються на віддаленій планеті aster iv, куди головного героя — капітана торгового судна реймонда — заносить разом з товаришем по службі хлоєю в результаті аварії їх корабля.

Персонажі виявляються розділені, але реймонд зустрічає на aster iv місцеву принцесу — летицію. Вона просить протагоніста врятувати її королівство, на що той погоджується в обмін на допомогу в пошуку хлої.

Історія star ocean: the divine force буде підноситися з точки зору двох героїв (реймонда і летиції), проте користувачі зможуть взяти під контроль і інших членів свого загону.

Що стосується геймплея, то star ocean: the divine force запропонує «високошвидкісну бойову систему» без випадкових битв, зате з можливістю літати і пікірувати на ворогів з висоти.

Скріншоти star ocean: the divine force

Крім того, в star ocean: the divine force розробники обіцяють об’єднуючий елементи наукової фантастики і фентезі великий світ і «захоплюючий сюжет», насолодитися яким зможуть як ветерани серії, так і новачки.

Реліз star ocean: the divine force очікується в 2022 році на pc (steam), playstation 4, playstation 5, xbox one, xbox series x і s. У 2021-му серія star ocean святкує своє 25-річчя.