Доступні образи оновлення системи безпеки для Microsoft за лютий 2016

405

Мережеві адміністратори, у віданні яких перебувають десятки або сотні персональних комп’ютерів, регулярно отримують від компанії Microsoft образи для встановлення оновлень безпеки її програмних продуктів. У Security Release ISO Image містяться оновлення, які були представлені в рамках вівторкових патчів, проте тут немає функціональних оновлень. Адміністратори можуть записати образ на диск і оновити комп’ютери навіть без підключення до глобальної мережі.

У лютому Microsoft випустила критично важливі оновлення для всіх підтримуваних версій операційних систем Windows, як клієнта, так і сервера. Природно, серед них не залишилася обділеною увагою і Windows 10.

Одне з критичних оновлень Microsoft рекомендує встановити в першу чергу, оскільки воно закриває уразливість журналу Windows, через яку може бути здійснений віддалений запуск коду і отримані ті ж права доступу, що у авторизованого в системі користувача.

Таким чином, представлений файл ISO закриє уразливості операційних систем Windows, але не інших продуктів Microsoft, таких як Office або Lync.