Доступ заборонений: видалення файлів і папок без дозволів

  439

  Немає NTFS файлу або папки прав
  Опис відноситься до елементів файлової системи NTFS, в яких елементи можуть бути заблоковані через відсутність дозволів. Спроба відкрити / видалити приведе до появи повідомлення «Відмовлено в доступі», а сам об’єкт невірно відображається як нульовий байт. Прикладом може служити System Restore System Folder >>> System Volume Information, яка може містити до декількох ГБ даних, а властивість має 0 байтів.
  Пов’язані запису: Зміна прав користувачів Windows Vista, 7 і Windows XP

  Windows XP

  Поширені повідомлення: «Доступ заборонений»
  Доступ запрещен: удаление файлов и папок без разрешений

  Редактор безпеки Windows Explorer
  Щоб змінити права елемента, ми використовуємо вкладку «Безпека» у властивостях об’єкта. За замовчуванням він схований, тому вам потрібно зробити його видимим:

  • Windows XP Home: офіційно видно тільки в безпечному режимі. У звичайному режимі карта відображається додатком FaJo XP File Security Extension (опис нижче)
  • Windows XP Pro: в провіднику меню «Сервіс» >>> Параметри папки >>> Перегляд і зняття прапорця Використовувати простий обмін файлами [Рекомендується]

  Тепер клацніть правою кнопкою миші (PPM) на вкладці >>> Properties >>> Security. Карта редагування прав доступу (список ACL) буде відображатися:

  Доступ запрещен: удаление файлов и папок без разрешений

  В цьому прикладі ми бачимо, що тільки облікового запису SYSTEM призначені дозволу для елемента. Тому ми даємо дозволу вашого облікового запису, натискаючи кнопку «Додати».
  У наступному вікні «Вибір: користувачі або групи» в розділі «Введіть імена об’єктів для вибору» введіть ім’я облікового запису або групи.
  Якщо ми додамо групу «Адміністратори», то всі облікові записи, що належать їй, отримають такі дозволи. Якщо у нас є, наприклад, 3 облікові записи адміністратора на комп’ютері, то нам потрібно тільки додати, а не кожного користувача окремо. Якщо група отримала обмежені права (наприклад, немає запису, ви можете додати один обліковий запис і розширити її можливості. Зверніть увагу на групу «Пройшли перевірку», в яку входять всі користувачі, які успішно увійшли в систему.
  Доступ запрещен: удаление файлов и папок без разрешений

  Ми також можемо відобразити список всіх облікових записів в системі – натисніть «Додатково». У новому вікні натисніть кнопку «Знайти зараз». Список всіх облікових записів з’явиться в нижній частині вікна – там також знаходиться мій «traxter».
  Доступ запрещен: удаление файлов и папок без разрешений

  Додана обліковий запис з’явиться на вкладці «Безпека». Ми надаємо дозволи, вибираючи відповідні параметри у нижній частині «Дозволити». Натисніть Застосувати і ГАРАЗД.
  Якщо ми хочемо видалити елемент, виберіть «Повний контроль». Таким чином, ви можете встановити права на каталоги / для всього розділу для інших користувачів комп’ютера, наприклад, надати доступ на читання, без доступу на запис. Зазвичай адміністратори мають повний доступ до всіх розташувань на диску, і ми надаємо користувачам обмежені дозволу, наприклад, читання, запис, редагування.
  Доступ запрещен: удаление файлов и папок без разрешений

  У деяких ситуаціях одних тільки дозволів може не вистачити, вам потрібно взяти на себе відповідальність за елемент і стати його власником.
  На вкладці Безпека перейдіть на вкладку Додатково >>> Власник. Ми вибираємо нашу обліковий запис з правами адміністратора і вибираємо «Замінити власника для подконтейнеров і об’єктів». Натисніть «ОК» і прийміть дію з надання повних прав і назви власника елементів.
  Доступ запрещен: удаление файлов и папок без разрешений

  Якщо наша обліковий запис вже є в списку, і ми не можемо редагувати дозволу, тому що поля неактивні, ми повинні відключити успадковані дозволу від батьківського об’єкта від елемента. Ситуація така, що підпапка успадковує права доступу до папки, в якій вона знаходиться. На вкладці «Дозволу» ми знімаємо прапорці з опцій: «Успадкування від батьківських елементів дозволу, що застосовуються до дочірніх об’єктів. Включити їх з певними тут записами »і« Змінити записи дозволів для всіх дочірніх об’єктів на показані тут запису, застосовані до дочірніх об’єктів ».
  Доступ запрещен: удаление файлов и папок без разрешений

  Тут у нас також є можливість надання спеціальних прав для кожного облікового запису. Ми вибираємо один і натискаємо Edit. Ми можемо, наприклад, дати дозвіл на читання + можливість видаляти файли без прав запису.
  Доступ запрещен: удаление файлов и папок без разрешений

  Інструмент Cacls
  ми отримаємо повний синтаксис команди, набравши cacls /?

  Щоб надати повний доступ до свого облікового запису, запустіть командний рядок і введіть наступну команду:

   cacls "шлях до файлу / папки / E / G Ім'я облікового запису: F 

  Щоб видалити дозвіл, просто введіть:

   cacls "шлях до файлу / папки / E / R AccountName 

  Розширення безпеки файлів FaJo XP

  Ліцензія: безкоштовно для особистого та комерційного використання
  Платформа: Windows 2000 / XP і вище

  опис
  корисний додаток для користувачів Windows XP у версії Home, яке в звичайному режимі має приховану вкладку «Безпека», що використовується для зміни дозволів. Програма розблокує вкладку «Безпека» у властивостях File / directory / disk. Це стає видимим у звичайному режимі.
  На етапі установки ви можете встановити розширення контекстного меню «Змінити безпека» для швидкого доступу для зміни дозволів.

  Завантажити: FJXPFileSecExt_1_2_Setup.zip

  Знімок екрана:
  Доступ запрещен: удаление файлов и папок без разрешений

  Windows 7

  Доступ запрещен: удаление файлов и папок без разрешений

  Редактор безпеки Windows Explorer
  Дії схожі на Win XP. Отже, натисніть PPM на вкладці >>> Властивості >>> Безпека.
  У головному вікні з дозволами для окремих облікових записів натисніть «Змінити» і дайте вашого облікового запису дозволу «Повний доступ» в розділі «Дозволити >>> ОК» (якщо облікового запису немає в списку, додайте її за допомогою кнопки «Додати»).
  Доступ запрещен: удаление файлов и папок без разрешений

  Якщо це не спрацює, перейдіть на вкладку Додатково >>> Власник. Натисніть кнопку «Змінити», виберіть обрану облікову запис + «Замінити власника» для подконтейнеров і об’єктів (папок