Dlc cold as eyes для orcs must die! 3 вийде в листопаді

12

Американський видавець і розробник ігор robot entertainment оголосив, що вони збираються випустити dlc cold as eyes для своєї гри в жанрі екшн-tower defense orcs must die! 3 для пк, xbox series x / s / xbox one і ps5 / ps4 11 листопада 2021 року.

Крім того, починаючи з сьогоднішнього дня, гравці можуть випробувати дві сценарні карти, двір господаря і прихований док, які були додані в режим нескінченної гри. Щоб відсвяткувати це оголошення, на orcs must die! 3 буде надана знижка 20% на всіх платформах протягом обмеженого часу.

У dlc cold as eyes гравці повинні боротися з новою расою циклопів. Циклопічні шамани використовують свої тотеми, щоб знешкодити пастки, в той час як cyclops mesmerizer відстежує свою мету за допомогою потужного магічного променя з ока. Їх здібності зцілюють всіх циклопів поруч з будь-яким вмираючим циклопом, дозволяючи їм вижити в глибинах фортець ордена.

Dlc cold as eyes також включає в себе три сценарії в крижаній обстановці, нову зброю-вогнемет з потужною вторинною атакою диханням, аксесуар cyclopean gaze, який може перетворити гравця і ворогів в камінь, і нову пастку з розплавленого золота, яка покриває ворогів золотом і дає шанс випадання спеціальної монети. У режим нескінченної гри також додані три нових крижаних рівня.