Дивитися історії instagram анонімно

11-3-2021

Офіційно instagram не дозволяє дивитися історії анонімно. Також хочемо вам порекомендувати додаток на сайті StoriesIG . Але кого і коли зупиняли заборони? будь-яку історію у відкритому акаунті можна подивитися різними способами: за допомогою програми для перегляду сторіс анонімно на андроїд / айфон, на сайті онлайн (без реєстрації), встановивши розширення для браузера або за допомогою телеграм-бота.

Відкриті акаунти і пости в них можна дивитися навіть без реєстрації та входу в instagram, але ось відкрити пост (якщо немає прямого посилання на нього) і сторіс — подивитися анонімно без реєстрації та входу в instagram не можна.

Як дивитися історії в instagram анонімно онлайн без реєстрації?

Найочевидніший спосіб дивитися сторіс в instagram анонімно-це завести фейковий аккаунт. Але не завжди підходить такий варіант, тому що автор сторіс буде бачити, що якийсь фейковий аккаунт його дивиться. А якщо ви раптом помітили, що вас дивиться якийсь невідомий аккаунт-ви можете спробувати обчислити, хто це за номером телефону.

Історії в актуальному можна дивитися анонімно в самому instagram, але тільки якщо вони були опубліковані більше 24 годин тому. Після instagram більше не показує, хто дивився сторіс в актуальному, тільки загальна кількість переглядів, тобто всі можуть їх дивитися анонімно.

Переглянути історії анонімно можна тільки у відкритих акаунтів. У закритих-перегляд тільки для передплатників. Ще історії можуть бути опубліковані тільки для»близьких друзів”. Якщо ви не додані в цей список, то подивитися їх ніяк не зможете.

Сайти для анонімного перегляду історій instagram онлайн

Практично всі функції instagram доступні онлайн з комп’ютера. Дивитися свою стрічку і лайкати чужі пости можна на офіційному сайті instagram.com, а завантажувати фото/відео / сторіс — за допомогою сервісів відкладеного постингу. І хоч сторіс теж можна дивитися на офіційному сайті, анонімно і без реєстрації — тільки «неофіційно».

Як подивитися сторіс в instagram анонімно без реєстрації? легше і швидше за все за допомогою сайтів:

  • instalkr.com/ru/
  • instatake.ru/stories/

Всі такі такі сайти працюють за одним принципом. Вставляєте в рядок пошуку ім’я аккаунта і дивіться публічні сторіс анонімно онлайн. Наприклад, на скріншоті вище сайт instatake.ru/stories/. Ми ввели назву профілю (grammarhelp). Після натискаєте на» завантажити сторіс ” відкриваються історії instagram за сьогодні, їх ви можете подивитися анонімно.

Історії з закритих акаунтів і ті, що були опубліковані для “близьких друзів”, подивитися анонімно на цих сайтах не можна. Ці історії можуть побачити тільки передплатники або додані в список «близьких друзів».

Дивитися історії instagram анонімно на цих сайтах зручно і безпечно, тому що не потрібно реєструватися, вводити логін/пароль від свого профілю або встановлювати додатки.

Додатки для анонімного перегляду історій instagram на айфон і андроїд

Багато додатків дозволяють вам дивитися і завантажувати сторіс тільки після авторизації через instagram або фейсбук. Ми рекомендуємо не довіряти свої логін-пароль невідомим розробникам додатків.

Додатки нижче дають подивитися історії instagram анонімно без реєстрації або авторизації. У них може бути реклама, але це краще, ніж ризикувати безпекою свого профілю instagram.

Оновлення. Зараз всі додатки для андроїд і айфон, що пропонують анонімний перегляд instagram постів і сторіс, простий у вас або платну підписку, або ввести логін і пароль. Якщо ви розробили або знайшли безкоштовний додаток для анонімного перегляду без реєстрації в instagram — напишіть нам і ми додамо це додаток до статті.

Profile + звіт передплатників (айфон і андроїд)

Оновлення. Раніше в цьому додатку можна було дивитися чужі сторіс анонімно без реєстрації, зараз потрібно вводити свої логін і пароль. Не рекомендуємо довіряти свій пароль стороннім додаткам (навіть якщо вони обіцяють, що не бачать ваші дані).

  • відразу вводите ім’я потрібного аккаунта instagram, заходите в нього в додатку (є реклама, натисніть на хрестик, щоб закрити).
  • спочатку побачите актуальне (highlights), другий пункт — нові історії instagram, які можна дивитися анонімно.

Як дивитися історії instagram онлайн в браузері

Сторіс можна дивитися анонімно онлайн прямо на сайті instagram.com. Для цього потрібен браузер chrome (хром) і встановити розширення hiddengram.

Hiddengram-безкоштовне розширення для браузера google chrome.

Як встановити розширення?

Відкрийте браузер, зайдіть в налаштування.

У меню зліва виберіть “розширення” і натисніть на значок з трьома смужками в лівому верхньому кутку.

Виберіть у нижньому лівому куті “відкрити інтернет-магазин chrome”

Введіть в пошуковий рядок назву “hiddengram”, натисніть “встановити”

Натисніть у спливаючому вікні “встановити розширення”.

У вас з’явиться червоний перекреслений ” око ” в правому верхньому куті браузера. Це означає, що тепер ви дивитеся історії instagram анонімно. Спочатку потрібна реєстрація в instagram-потрібно зайти на сайт під своїм логіном і паролем.

Перегляд історій instagram анонімно через telegram-ботів

Оновлення. Зараз розробник цього бота в телеграм просить підписуватися на його канал і лайкати пости, тільки після цього можна користуватися ботом для анонімного перегляду сторіс. Краще скористайтеся сайтами або додатками, про які вище в статті написали.

Ще один простий спосіб подивитися instagram історії анонімно-це бот в телеграм instasave. Він не залишає за собою “слідів”, як деякі інші боти. Аккаунт, instagram історії якого ви хочете дивитися анонімно, не дізнається про те, що хтось дивиться його історії через бот.