Дедпул і халк з’явилися разом в новому фільмі від netflix з райаном рейнольдсом і марком руффало

25

Враховуючи, що фінал « локі » дозволив мультивселенной з’явиться в mcu, у багатьох виникає питання, як скоро франшиза поповниться дедпулом у виконанні райана рейнольдса, але всі розуміють, що рано чи пізно, це станеться.

На щастя, нещодавно ми отримали відомості, що сценарій « дедпула 3 » знаходиться на ранній стадії розробки, а поки, фанати можуть вільно міркувати і будувати теорії про те, як балакучий найманець з’явиться в кіновсесвіту marvel – і схоже, цим займаються і деякі зірки франшизи.

Просуваючи новий фільм від netflix під назвою ” ім’я наше-адам », в якому грають марк руффало (халк) і райан рейнольдс (дедпул), виконавець ролі брюса беннера вирішив опублікувати в соціальних мережах досить метафізичне зображення себе і свого вищезгаданого колегу. На ньому зображені руффало і рейнольдс, а поруч з ними лежить щось на зразок пластикового ящика для зберігання речей, де можна помітити наклейки дедпула і халка. Руффало також підписав публікацію як “ось так би я хотів провести #firstdayoffall” (перший день осені). Подивіться самі нижче:

Чи є це своєрідним натяком, що халк руффало колись зустрітися з дедпулом райана рейнольдса в mcu? що ж, час покаже, але, ймовірно, обидва актори, а також багато фанатів, хотіли б побачити, щоб така перспектива з часом перетворилася на реальність.