Дата виходу Windows 9

521

Кратенькая новину про те, що в квітні 2015 року корпорація Microsoft випустить свою нову версію ОС Windows. Що буде в ній, залишається загадкою. Адже розробка над нею ще навіть не починалася. Хоча в інтернеті можна побачити багато скріншотів і творінь умільців, які показують інтерфейс нібито Windows 9. Але не варто їм вірити, адже що виявиться на самому ділі покажуть лише в квітні.

Від себе додам, що Майкрософт “клепає” свої версії кожні 2-3 роки і це у них традиція. І часто кожна друга версія стає якоюсь недоробленою. Я б навіть краще назвав її – перехідний. І такі версії зазвичай не приживаються і збирають купу негативних відгуків і коментарів. Ось і з Windows 8 дуже багато хто залишилися незадоволені.

Згадайте про таких версіях Windows як Milenium (ME), Vista або 2000. Вони ж не змогли “прижитися” і не отримали поширення. А тепер згадайте, яка була хронологія появи: 2000, XP, Vista, 7, 8
Не знаю як Ви, але я вважаю що кожна друга версія – це щось перехідне. Майкрософт просто поспішає і дотримується звичного плану по випуску і тому випускає навіть те, що не зовсім потрібно. Зате вони забезпечують собі незгасний інтерес.

Загалом, до чого я хилю? До того, що нинішня остання версія ОС Windows 8 – це все той же закономірний “перехідний етап” і “дев’ятка” буде набагато кращим продуктом, таким як стали Легенди – ХР і 7ка.
Саме тому я 8ку так собі повністю і не встановив вдома.

Це моя особиста думка і не варто його сприймати як належне й потрібне.