Чим займається аудиторська компанія.

2-19-2019

Чим займається аудиторська компанія.

ЦБ планує посилити вимоги до аудиторів, що призведе до підвищення витрат на аудит і відходу з ринку дрібних гравців. ЦБ підготував і направив до Мінфіну законопроект про передачу йому функцій від міністерства регулювання аудиторських компаній. В уряд документ планується внести до 28 квітня, Держдума повинна розглянути його в ході осінньої сесії. Про це повідомила журналістам голова департаменту корпоративних відносин ЦБ Олена Куріцин. Поправки дозволять ЦБ серйозно посилити вимоги до аудиторів. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі аудиторская фирма киев.
Глава ЦБ Ельвіра Набіулліна дала доручення підготувати до 1 червня. До роботи аудиторів у ЦБ багато претензій. Однак система саморегулювання аудиторів не стимулювала підвищувати відповідальність за результати своєї роботи, відзначала Набіулліна. Для цього необхідно було внести поправки в закони . Зараз ЦБ і представив ці поправки. Вони серйозно підвищують вартість «вхідного квитка» для аудиторів на ринок.
Також аудиторська компанія повинна мати необхідний досвід роботи з піднаглядними ЦБ компаніями не менше трьох років. Крім того, протягом останніх трьох років аудиторська організація не повинна мати випадків «вираження думки про достовірності фінансової звітності», яка згодом була визнана недостовірною, а проведені аудиторські процедури — неналежної якості. Регулятор зможе скористатися цим правом у тому випадку, якщо ЦБ вирішить, що «аудитор не міг не побачити, в якому стані перебувала компанія.