Чутки: у 2022 році вийде сиквел cod: modern warfare про боротьбу сша проти колумбійських наркоторговців

89

Не встигла ще вийти call of duty: vanguard, як в мережі з’явилася інформація про наступну частину франшизи. Довірений інсайдер том хендерсон (tom henderson) і редактор порталу vgc енді робінсон (andy robinson) розповіли, що в 2022 році activision випустить сиквел cod: modern warfare, і поділилися подробицями одиночної кампанії.

Джерело зображення: snacknews

Першим про продовження знаменитої серії шутерів заговорив том хендерсон. Він написав в особистому мікроблозі: “схоже, кодова назва call of duty: 2022 — project cortez. Очікується, що [це] буде сиквел modern warfare 2019 [року]”. Відомості інсайдера підтвердив і доповнив енді робінсон. Він повідомив, що гра project cortez згадувалася в недавньому витоку даних з сервісу geforce now. Її розробником значиться студія infinity ward.

Джерело зображення: tom’s guide

Потім репортер послався на власні джерела і повідав, що в прийдешньому шутері буде кампанія. У ній покажуть таємну боротьбу спецслужб сша проти колумбійських наркоторговців. Infinity ward не брала участі в розробці двох попередніх частин call of duty, а значить, у неї було три роки на створення нової гри.

Нагадаємо: call of duty: vanguard вийде 5 листопада 2021 року на пк, ps4, ps5, xbox one, xbox series x і series s.