Через деякий час відкривається сайт

363

В одній із статей, а саме При запуску браузера відкривається сайт
розглядається питання, коли Ви відкриваєте браузер і відкривається якийсь сайт. Але що якщо цей самий сайт відкривається у браузері за якийсь певний проміжок часу? Навіть коли його закриття, то він знову і знову відкривається.
При цьому багато хто антивірусні рішення не можуть нічого знайти, а так само ви самі http://vindavoz.ru/soft/bezopasnost/344-kak-nayti-virus-i-obezvredit-ego-bez-antivirusa.html нічого підозрілого не знаходите.

В такому разі винен Планувальник завдань, а якщо точніше, то там швидше за все знаходиться задача, яка і запускає браузер через проміжок часу.
Виглядає це приблизно так:


Відкривайте Планувальник (за посиланням вище написано, як можна знайти) і шукайте в будь-який з папок щось схоже. Звертайте увагу на все незвичайне і дивіться як тригери що виконується.

До речі, Google Chrome розробили спеціальну утиліту Chrome Cleanup Tool. Знаходиться вона за цим посиланням та її суть – це перевірити браузер і усунути всі шкідливі “капості” які могли в нього потрапити. Не перевіряв її конкретно на цій проблемі, але може і очистить…