Букмекерська контора Марафон

6-6-2021

 

БК Марафон - сайт букмекерской конторы и казино, регистрация на marathonbet
 

Букмекерська контора “Марафон” пропонує користувачам великий вибір спортивних парі і гарантує кращі коефіцієнти для беттерів.  Проводячи всі платежі і приймаючи ставки через цупіс, бк забезпечує гравцям легальні і безпечні парі. Розглянемо, які переваги беттінга чекають користувачів на офіційному сайті букмекерської контори «Марафон». Також хочемо вам порекомендувати скачать Марафон БК на смартфон.

Офіційний сайт

Розташування основних елементів на офіційному сайті БК» Марафон ” звичне більшості гравців. На головній сторінці – топові спортивні парі, зробити ставки за якими можна в один клік. Зліва розташовані всі доступні види спорту (і не тільки). У верхній частині сайту є перемикач з режиму прематчей (на БК «Марафон» він називається «спорт») в live режим.

Додатково на головній сторінці вебсайту ознайомтеся з наступними розділами:

  • Результати і статистика. Відстежуйте результати минулих спортивних подій, статистику по зіграним матчам і зустрічам спортсменам. Інформація дуже швидко оновлюється.

  • Правила. Важливий розділ для кожного користувача “марафон” – на відміну від більшості букмекерських контор, інформація про акції та спеціальні пропозиції оновлюється в розділі правил, а не на окремій сторінці вебсайту.

  • Сервіси. Тут розташована корисна інформація про те, як укласти парі, як відбуваються розрахунки через офіційний сайт букмекерської контори.

  • Налаштування. Розділ для тих, хто вважає за краще індивідуальний режим відображення коефіцієнтів і результатів. Ви зможете поміняти відображення коефіцієнтів (десятковий, американський, малайзійський, гонгконський, малайський, дробовий), вибрати один з трьох видів вебсайту, включити індикацію про зміну коефіцієнтів і змінити уявлення подій.

  • Чат. Це віконце для» живого «зв’язку зі службою підтримки букмекерської контори»марафон”. Саппорт відповідає протягом декількох хвилин і допомагає вирішити будь-які організаційні питання, що виникають в процесі беттінга.

Звертаємо увагу, що офіційних мобільних додатків і софта для скачування на персональний комп’ютер у бк» марафон ” немає. Але сайт добре адаптується під екран смартфонів, так що грати буде зручно і в веб-інтерфейсі.

Створення облікового запису та реєстрація на БК» Марафон “

Букмекерська контора” Марафон ” – ліцензований оператор азартних ігор, який входить в асоціацію букмекерських контор. Це саморегулівна організація букмекерів, яка забезпечує високу якість сервісу в беттінгу і гарантує безпеку всіх ставок і можливість захисту прав беттерів.

Для легального беттінга кожна БК повинна проводити платежі через центр обліку прийому інтернет-ставок (скорочено – цупіс). Це посередник з боку держави, який зберігає всю інформацію про фінансові транзакції букмекерської контори і в подальшому гарантує користувачам можливість підтвердити свої парі і повернути гроші в разі проблем з БК.