Букмекерська контора Зеніт

6-18-2021

 

▷ Обзор Букмекерской Конторы Зенит | Отзыв о бонусах БК Зенит
 

 

Переваги букмекерської конторі Зеніт

Мабуть, головною перевагою букмекерської компанії “Зеніт” є широка лінія в прематчі і висока кількість варіацій для ставок в режимі реального часу. Компанія зазвичай надає близько 500 позицій на футбольні матчі, що є досить солідним показником, навіть на тлі найбільших гравців букмекерського ринку. Приємно, що настільки широка розпис ставок доступна не тільки на футбол або хокей, але і на теніс, а також менш популярні види спорту. Також хочемо вам порекомендувати в обзоре БК Зенит ставки на спорт.

Якщо говорити про коефіцієнти, то БК «Зеніт» пропонує цифри, трохи вище середнього по ринку. Особливо це стосується ставок в прематчі. Лише в одиничних випадках вдавалося знайти коефіцієнти, істотно занижені на тлі інших букмекерських контор. У режимі live букмекерська компанія» Зеніт ” також намагається радувати своїх клієнтів багатим вибором ставок. При цьому, важливо зауважити, що «Зеніт» намагається тримати подію якомога довше, буквально до фінального свистка – це теж можна віднести до плюсів компанії.

Бонуси та акції від букмекерської контори “Зеніт”

Якщо ви недавно вирішили займатися ставками на спорт, то, швидше за все, букмекерська компанія «зеніт» вам не підійде. Справа в тому, що у даного букмекера повністю відсутні будь-які бонуси: ні збільшення стартового депозиту, ні фрібета, ні спеціальних акцій. З огляду на, що практично всі сучасні букмекери готові запропонувати новим користувачам вигідні умови, «зеніт» невипадково розташовується в ар’єргарді всіляких рейтингів букмекерів.

Реєстрація

Як зареєструватися в БК» зеніт “

Якщо ви хочете робити ставки в букмекерській компанії “Зеніт”, то вам обов’язково потрібно пройти процедуру реєстрації на офіційному сайті.

Для початку потрібно зайти на сайт, де в правому верхньому куті буде помаранчева кнопка реєстрація. Після цього вам буде потрібно заповнити стандартну анкету, де потрібно буде вказати ваші персональні дані.

Після цього необхідно пройти процедуру ідентифікації вашої особистості.

Як ідентифікуватися в БК» Зеніт “

Якщо ви хочете користуватися всім функціоналом БК «Зеніт», то відповідно до законодавства ви повинні ідентифікувати свою особу. Зробити це можна трьома способами:

    • віддалена ідентифікація. Для проходження віддаленої ідентифікації вам потрібно буде зайти в розділ “ваші дані” в особистому кабінеті, де ви повинні будете завантажити фотографії паспорта. Після цього потрібно вибрати метод і час для відеозв’язку з оператором з букмекерської контори. Зробити це можна через месенджери viber і skype. Натискайте “залишити заявку”. Чекайте дзвінка від оператора, при цьому тримайте поруч з собою паспорт.

У пункті прийому ставок «Зеніт». Дана букмекерська контора має ряд ппс на території РФ. Якщо вам зручно, то можете зайти туди особисто і пройти процедуру ідентифікації.

  • через салони зв’язку. Щоб робити ставки і авторизуватися в цупіс, ваш qiwi-гаманець повинен мати статус «професійні». Отримати його можна в салонах стільникового зв’язку «Евросеть» і «contact».

Важливо знати, що якщо ви вже реєструвалися в будь-якій легальній букмекерській конторі, а ваш телефон пройшов повну ідентифікацію в цупіс то ваш аккаунт буде автоматично ідентифікований на сайті БК «Зеніт».