“брати по зброї”: нова частина brothers in arms від gearbox офіційно знаходиться в розробці

78

В інтерв’ю генеральному директору insomniac games теду прайсу для подкасту aias game maker’s notebook генеральний директор gearbox рэнди питчфорд підтвердив, що студія працює над новою частиною brothers in arms . Подкаст був випущений ще в квітні, але інформація привернула увагу змі тільки зараз.

Мова про нову brothers in arms зайшла під час обговорення aliens: colonial marines . За словами пітчфорда, fox і sega настільки сильно горіли бажанням поділитися новинами про проект, що його анонс відбувся ще до офіційного підписання контракту.

У випадку з borderlands 3, згадав пітчфорд, компанія вже не стала так поспішати і представила гру тільки тоді, коли вона дійшла до фази бета-версії. Нову brothers in arms розробники також не збираються анонсувати рано.

” ми працюємо над ще однією грою brothers in arms, але я не скажу ні слова, поки ми її не зробимо. У нас є фанати, які дійсно люблять цю серію, але їм доведеться потерпіти”.

Останньою грою серії, не рахуючи мобільні частини, була brothers in arms: hell’s highway , що вийшла в 2008 році. Пізніше gearbox зробила спробу відродити франшизу за допомогою кооперативного спін-оффу brothers in arms: furious 4 , але через кілька років проект скасували.