Bose представила портативний динамік soundlink flex з 12 годинами автономної роботи

10

Компанія bose анонсувала портативний динамік soundlink flex для любителів активного відпочинку і мандрівників. Новинка вже доступна для замовлення за орієнтовною ціною 150 доларів сша.

Тут і нижче зображення bose

Зазначається, що колонка використовує ексклюзивні технології bose для забезпечення чистого і насиченого звуку. Незважаючи на компактні розміри, пристрій здатний наповнити музикою досить велике за площею приміщення, наприклад, вітальню.

Реалізована пропрієтарна технологія bose positioniq: пристрій автоматично розпізнає свою орієнтацію і оптимізує параметри звучання. Тому гаджет можна розташовувати різними способами, в тому числі підвішувати на будь-які поверхні.

Динамік укладений в герметичний корпус, виконаний відповідно до стандарту ip67. Пристрій не тільки не боїться занурень під воду, але і може триматися на поверхні водойми.

За підключення до джерела сигналу відповідає контролер bluetooth 4.2: радіус дії досягає дев’яти метрів. Вбудований мікрофон дозволяє вести телефонні розмови або взаємодіяти з голосовим асистентом на смартфоні.

Час автономної роботи на одній підзарядці акумуляторної батареї досягає 12 годин. На повну підзарядку потрібно приблизно чотири години.