Бокс на дах і автобагажники – незамінні помічники в дорозі

7-3-2018


Під всіма улюблений період відпусток, коли в досить компактний автомобіль необхідно вмістити безліч потрібних речей, ми починаємо серйозно замислюватися про придбання багажника. Але багажники необхідні також і в будь-який час року, а не тільки в період літніх відпусток. Незалежно від того, коли настає відпустка взимку або влітку, ми відчуваємо велику потребу в багажнику.авто бокс на крышу

Ось він – довгоочікуваний відпустку! Але куди вмістити настільки “необхідні” у відпустці речі, як ціла купа суконь дружини, які вона ще не одягала, очікуючи відпустку цілий рік, або цілий віз улюблених іграшок дітей, яких вони не хочуть залишати вдома одних? Ось над цим і ламають голову батько сімейства.

Ось і даремно. Автобагажники сучасного виробництва здатні розмістити на даху автомобіля любителям відпочинку на природі холодильник стандартних габаритів, а так само намет, велосипеди, надувний човен і запасний генератор на додачу. Автомобільні багажники володіють великою місткістю, де помістяться абсолютно будь-які речі, а зручні, ізольовані багажники-бокси захистять їх від несприятливих умов зовнішнього середовища. Бокс на дах автомобіля встановлюють для перевезення речей великих розмірів і для таких предметів, як мангал, човен або намет. Велосипед можна легко закріпити на фаркопі машини, тут же влаштовують і самі необхідні в дорозі речі, так як вони будуть постійно знаходитися під рукою. Великою перевагою такого виду транспортування, наприклад, порівняно з причепом є те, що автомобільні бокси хоч і збільшують масу автомобіля, але незначно і не знижують якість керування автомобілем і не ускладнюють його задній хід.

Автобагажники сучасного виробництва стали справжньою підмогою для любителів зимового виду спортивного відпочинку. Лижники і сноубордисти можуть сміливо вирушати в дорогу до засніжених вершин, без праці прикріпивши свій інвентар на даху автомобіля. Ті, хто не звик вирушати в дорогу без нічого, по достоїнству оцінять багажники автомобільні на дах. Дуже місткий бокс на дах, що дозволить крім необхідних речей взяти і додаткові, які іноді можуть знадобитися на маршрутах підвищеної складності.

Думаєте, на цьому користь багажників вичерпана? Зовсім ні! Досить згадати труднощі, пов’язані з перевезенням великогабаритних вантажів, які ніяк не хочуть поміститися в салон автомобіля. Ніяк не обійдеться без багажника і перевезення навесні на дачу старих речей і нової меблів з магазину. Навіть звичайну поїздку з друзями на риболовлю або пікнік багажник зробить абсолютно безпечною і комфортною за допомогою міцних і надійних кріплень.

Ніщо не зрівнятися з подорожжю на автомобілі, незважаючи на тривалість шляху і його марку. Нехай це навіть Рено і багажник логан. Ви без зусиль знайдете потрібний йому багажник логан. При неможливості провести все літо у відпустці, декілька ночей з друзями біля багаття на природі внесе у Ваше життя приємну різноманітність і заряд емоцій на весь рік. Єдине, що потрібно зробити для здійснення потрібного заходу, це вибрати необхідний багажник, щоб спокійно відправитися в шлях і не думати про те, що залишили вдома щось потрібне. Найголовніше, вирушаючи в подорож, пам’ятайте, що розміри автомобіля збільшені за рахунок багажника і завжди знайте допустиме навантаження для даху Вашого автомобіля і неодмінно перевірити, чи достатньо надійно закріплений вантаж.