Blizzard видалила згадку екс-геймдиректора overwatch з другої частини

18

Коли blizzard кілька місяців тому продемонструвала одне з нових полів бою для overwatch 2, уважні гравці помітили, що один із закладів на карті, а саме піцерія, носить ім’я джеффа. Таким чином розробники вирішили зробити відсилання до джеффа каплана, який покинув навесні цього року

З тих пір пройшло небагато часу, але ситуація в компанії змінилася кардинально: скандали на грунті домагань і утисків за статевою ознакою, суди, падіння вартості акцій, звільнення високопоставлених співробітників. Осібно стоїть, здавалося б, абсурдне рішення про перейменування героя overwatch, названого на честь одного з учасників скандалу.

Слідом за рішенням про перейменування персонажа blizzard також пообіцяла, що більше не буде називати героїв на честь реально існуючих людей (як то кажуть, всі збіги випадкові); по всій видимості, дане рішення поширюється і на вигадані внутрішньоігрові заклади. Як помітили уважні фанати overwatch, в рамках недільної демонстрації ігрового процесу сиквела на тій же карті на вивісці піцерії вже була відсутня згадка джеффа.

Overwatch 2 поки не має конкретних термінів виходу, проте багато змі стверджують, що керівництво activision blizzard вкрай незадоволене темпами роботи колективу, в результаті чого останнім було поставлено завдання прискоритися і випустити overwatch 2 до літа наступного року; нехай навіть ціною неповної завершеності в плані контенту.