Бк паріматч дзеркало

12-15-2020

not found

Також хочемо вам порекомендувати Parimatch-офшорна букмекерська контора, провідна діяльність з 1994 року і зареєстрована на острові кіпр. Саме через відсутність російської реєстрації вона потрапляє під блокування на території цієї країни. Однак існує безпечний і надійний спосіб обходу блокування – використовувати дзеркало паріматч. У цій статті наведено способи пошуку дзеркала, а також альтернативні варіанти входу на сайт.

Важлива інформація! існує і офіційний російський букмекер, сайт якого працює в доменній зоні ” ru ” і відкривається безперешкодно з будь-якої точки російської федерації.

команда bestmirrors.ru

Основні відмінності зарубіжної бк від російського букмекера – спрощена реєстрація без необхідності йти в наземний пункт прийому ставок і відсутність автоматичного вирахування 13% податку на прибуток при виведенні виграшів. Якраз-таки через ці особливості безліч гравців роблять свій вибір на користь неофіційного букмекера, незважаючи на проблеми з доступом на його інтернет-ресурс.

Причини блокування сайту

У 2016 році вийшов федеральний закон, що регулює діяльність букмекерських контор в росії: вести свою азартну діяльність можуть тільки ті букмекери, які отримали ліцензію у федеральній податковій службі і увійшли до складу саморегулівної організації букмекерів. Всі інші організації визнаються нелегальними, а їх сайти блокуються роскомнадзором. Це дозволило направити величезні гроші з грального бізнесу на державні та соціальні потреби, так як легальні букмекерські контори виплачують великі податки зі свого прибутку.

Як нескладно здогадатися, зарубіжна бк parimatch не пройшла офіційну реєстрацію і працює без ліцензії і цупіс – в 2020 році її сайт потрапляє під блокування російських провайдерів.

Що таке дзеркало?

Дзеркало-альтернативна версія заблокованого сайту, що відрізняється від нього лише назвою в домені. У всьому іншому ж дзеркало parimatch повністю ідентично легальному ресурсу: інтерфейс і функціонал сайту, а також особистий кабінет гравця і його історія ставок залишаються незмінними.

Щодня в інтернеті блокуються десятки дзеркал цієї букмекерської контори, проте вони постійно з’являються знову, завдяки чому беттер може отримати доступ до сайту і ставками на спорт прямо зараз – потрібно тільки перейти за актуальною і робочої посиланням.

Як знайти робоче дзеркало на сьогодні?

Ми підібрали кілька безпечних способів знайти актуальне дзеркало офшорної бк парі матч:

Бот в телеграм

Щоб знайти дзеркало parimatch, необхідно написати будь-яке повідомлення telegram-боту @parimatchbetbot зі словом» дзеркало «або» посилання”, після чого гравець моментально отримає працюючу посилання на нього.

Служба підтримки

Написавши в службу підтримки букмекерської контори на електронну адресу [email protected], також можна в будь-який час отримати адресу сьогоднішнього дзеркала цього букмекера.

Розумна закладка

Якщо ж гравець зміг увійти на сайт цього неофіційного в росії букмекера, він може додати розумну закладку parimatch в свій браузер для отримання доступу до дзеркала. Закладка знаходиться в розділі “проблеми доступом”, що у верхній частині сайту.

Альтернативні способи обходу блокування

Крім використання дзеркал, parimatch пропонує і інші способи обходу блокувань провайдерів:

  • установка ставочного клієнта на стаціонарний комп’ютер або мобільного додатку на андроїд (власникам айфонів доведеться складніше, так як додаток букмекера ще не вийшло, а мобільна версія інтернет-ресурсу не вирішує проблеми з сайтом).
  • використання браузера opera з безкоштовним vpn або завантаження окремої vpn-програми, яка змінює ip-адресу гравця.
  • вхід на сайт через анонімайзери, що приховують всю інформацію про користувача.
  • установка браузера tor, де не збирається ніяких даних про користувачів, тобто взаємодія з інтернетом здійснюється анонімно.

Висновок

Сьогодні увійти на нелегальний сайт бк parimatch не складає великих труднощів-завжди можна скористатися актуальним дзеркалом, завантажити додаток або використовувати спеціальні програми для анонімного веб-серфінгу або зміни ip-адреси.

Увага! не рекомендується переходити за підозрілими посиланнями, розсилаються шахраями в соціальних мережах і месенджерах.

команда bestmirrors.ru