Biostar планує випуск материнських плат нового покоління для lga 1700

17

Компанія biostar натякнула на швидкий вихід двох варіантів материнських плат серії racing і valkyrie на чіпсеті z690. Нові материнські плати будуть підтримувати intel alder lake-новітнє покоління процесорів intel.

Інші великі виробники материнських плат, такі як asus, msi і gigabyte поки мовчать про випуск нових продуктів, що використовують intel alder lake. Biostar перша компанія, яка заявила підтримку нового покоління процесорів intel.

Поки все ще немає специфікацій для нових серій valkyrie, racing материнських плат від biostar. Під питанням залишається і підтримка типу оперативної пам’яті (ddr4 або ddr5). Якщо вірити чуткам, то серія материнських плат valkyrie буде флагманською і відповідно буде підтримувати пам’ять ddr5. Очікується, що серія intel z690 продемонструє інтерфейс pcie gen5, щоб використовувати нові концепції і технології зберігання даних, а також підтримку нового графічного інтерфейсу для відеокарт.

Intel alder lake-дванадцяте покоління процесорів intel. Сокет матиме назву lga1700 і отримає прямокутну форму. Biostar працює над дизайном материнських плат, щоб відповідати сокету lga1700. Роботу c сокетом нового покоління підтверджують фотографії опубліковані компанією в своєму twitter.