“білайн «представив оновлений бренд, слоган і логотип — це лише початок масштабних змін в компанії

9

Оператор» білайн” представив оновлені бренд, логотип і слоган. Ці перетворення, як йдеться в прес-релізі, покликані проілюструвати початок масштабних змін в компанії.

Назва бренду тепер завжди має рядкове написання – »білайн”. Оператор пояснює, що в останні роки люди все більше схиляють і пишуть з маленької літери багато слів — тому що так зручніше і швидше. У компанії також вирішили слідувати даній тенденції.

” ми прагнемо бути ближче до людей. Так ми робимо акцент на людяності, простоті і діджитальності», — наголошується в повідомленні.

Новим слоганом «білайну» тепер є фраза «на твоєму боці» замість колишньої «живи на яскравій стороні». Це повинно говорити про те, що в центрі оновленого бренду знаходиться звичайна людина з його характером, особливостями, турботами і потребами.

Pixabay.com

Підкреслюється, що «білайн» на стороні своїх клієнтів, готовий підтримувати їх у досягненні цілей і завдань. “цей посил буде з часом транслюватися не тільки через комунікацію, візуальну айдентику і продукти, але і через сервіси і досвід взаємодії з брендом», заявляє оператор.

Змінюється і рекламна концепція. Героями маркетингових кампаній будуть звичайні люди з усіма їх особливими рисами характеру, звичками, бажаннями і потребами.

«логотип разом з компанією набуває динамічності і жвавості і при цьому повертається обличчям до людини, не втрачаючи впізнаваності», — додає оператор.