Bethesda розповіла про світ і час дії starfield

26

Хоча до релізу starfield потрібно ще постаратися дожити в доброму здоров’ї-до релізу все-таки залишилося більше року-але це не заважає bethesda потихеньку починати накручувати навколо свого амбітного проекту «хайп». Сьогодні, наприклад, розробники опублікували відео, в якому трохи докладніше розповіли про сеттинг starfield.

Отже, в starfield ми перенесемося в 2330 рік і потрапимо у віддалену колонію, розташовану приблизно в п’ятдесяти світлових роках від нашої сонячної системи — в локації, яку називають освоєними системами. За двадцять років до початку розповіді starfield в освоєних системах спалахнув конфлікт між двома могутніми фракціями.

Конфлікт, на щастя, вдалося завершити нехай і неміцним, але все ж перемир’ям, проте небезпек на цих задвірках галактики стало багаторазово більше: по освоєним системам бродять пірати, фанатики, найманці та інший набрід, що є противниками дослідницької групи «сузір’я», до якої і належить персонаж гравця. Якимось чином сюжет буде пов’язаний з конфліктом між фракціями, «сузір’ям» і шукачами пригод (в тому числі на свою п’яту точку).

Реліз starfield запланований на 11 листопада наступного року.