Автори прийдешньої forza horizon 5 розповіли про підготовлювані режими: від королівської битви до кооперативу

17

Студія playground games провела черговий стрім із серії let’s go, який цілком і повністю був присвячений прийдешньої гоночної грі forza horizon 5. Трансляцію практично повністю присвятили демонстрації окремих режимів проекту, включаючи багатокористувацький.

Тепер ми знаємо, що в forza horizon 5 точно повернеться the eliminator-унікальний аналог королівської битви. Буде кооперативний horizon tour, розрахований на шістьох гравців, цей режим дозволить досліджувати безкраї простори віртуальної мексики в кампанії з друзями.

Для прийдешньої гоночної аркади від playground games також заявлений режим дріфту і набір класичних заїздів, а новинкою стане horizon arcade. У випадку з останнім все стає зрозумілим з назви: невигадливий набір примітивних міні-ігор за участю автомобілів скрасить дозвілля втомленого від серйозних режимів «гонщика».

Гоночна аркада forza horizon 5 повинна надійти в продаж 9 листопада на pc, xbox one і xbox series x|s. Власники підписки xbox game pass отримають доступ до гри з першого дня після релізу.