Аудиторія піратського онлайн-екшену sea of thieves розрослася до 25 млн гравців

26

Видавництво microsoft і студія-розробник rare в публікації на офіційному сайті xbox розповіли про досягнення своїм піратським онлайн-екшеном sea of thieves чергової вершини.

Джерело зображення: xbox

Як стало відомо, за минулий з моменту релізу sea of thieves час до проекту долучилося понад 25 млн гравців. Про продажі говорити не доводиться-мережевий бойовик поширюється в тому числі через xbox game pass.

В рамках святкування за авторизацію в sea of thieves до 26 жовтня (17:00 по москві) подарують по 25 тис. Одиниць золота і 25 дублонів, тоді як одного особливо щасливого пірата нагородять за здачу видобутку 25 млн ігрового золота.

Sea of thieves creative director mike chapman also has his own, personal thank you to share with all 25 million pirates who have set sail and made stories within our pirate paradise. Cheers! 🍻 pic.twitter.com/chjwxpl8os

— sea of thieves (@seaofthieves) october 19, 2021

У зверненні до гравців з нагоди нового досягнення творчий керівник sea of thieves майк чепмен (mike chapman) зізнався, що на початку розробки команда не могла уявити успіх, який чекає її проект.

Sea of thieves доступна на pc (steam, microsoft store), xbox one, xbox series x і s. Нагадаємо, до 20 березня 2021-го — третьої річниці релізу — аудиторія проекту зросла до 20 млн осіб.