Asus анонсувала оновлені версії відеокарт dual geforce rtx 2060 з 12 гб vram

37

Нові моделі dual geforce rtx 2060 evo і evo oc edition, як і попередні, використовують 2,7-слотовий радіатор для відведення тепла. Два вентилятори з дизайном asus axial-tech оснащені пилозахистом стандарту ip5x і великими лопатями, які переміщують більше повітря.

Кільця навколо лопатей оптимізують потік повітря через великий радіатор, дозволяючи вентиляторам направляти повітряний потік туди, де він найбільше необхідний, не працюючи на повну потужність. Таким чином, користувачі отримують більш тихий і прохолодний ігровий процес.

Більш того, при невеликих навантаженнях вентилятори взагалі не обертаються. Як зазначає виробник, технологія asus 0db розкручує вентилятори тільки тоді, коли температура gpu досягає 55° c, і вони перестають обертатися, як тільки gpu остигає до 50° c, забезпечуючи дійсно безшумну роботу.

Оновлені geforce rtx 2060 оснащені 12 гб відеопам’яті, що забезпечує великий запас vram для новітніх ігор. В основі відеокарт використовується графічний процесор tu106 – 300 з 2176 ядрами cuda. В обох випадках базова частота дорівнює 1470 мгц, підвищена для dual evo – 1680 мгц, для dual evo oc – 1710 мгц.