Антивірусна програма

  348

  Традиційна антивірусна програма

  Він забезпечує захист у режимі реального часу за допомогою сканування сканування файлів під час їх відкриття / збереження. Ефективність виявлення загроз залежить від регулярних оновлень сигнатур, які завантажуються і зберігаються на диску нашого комп’ютера. Сигнатури деяких антивірусів можна оновити вручну, завантаживши пакет бази даних сигнатур. Таким чином, вони можуть захистити комп’ютери, не підключені до Інтернету. Всі обчислення споживають ресурси процесора і оперативної пам’яті нашого комп’ютера.

  ———————–
  Avira AntiVir Personal
  завантажити:
  остання версія

  одна з найкращих антивірусних програм з дуже хорошим виявленням. Він захищає ваш комп’ютер від різних типів загроз, таких як черв’яки, віруси, трояни, руткіти та інші. Він блокує файли autorun.inf і має евристичний модуль, який виявляє невідомі загрози, але може генерувати помилкові спрацьовування, наприклад, програми для відновлення паролів з системи і браузери можуть бути класифіковані як небезпечні.
  Безкоштовна версія програми не має захисту AntiPhishing, захисту від невідомих загроз AntiVirProActiv, захисту від заражених веб-сайтів WebGuard та AntiDrive-by і кращого захисту електронної пошти MailGuard. Додаток є безкоштовним для домашнього та некомерційного використання.
  Для людей, які не говорять по-англійськи, стаття може бути корисною
  Оновлення підпису вручну: завантажте пакет підпису. У вікні програми виберіть меню Оновлення >>> Оновлення вручну, виберіть завантажений файл і дочекайтеся установки.

  Антивирусная программа

  Антивирусная программа

  Comodo Antivirus скачати: остання версія
  виявляє і видаляє віруси, черв’яки, шпигунське і рекламне ПЗ, троянських коней, руткітів та інші шкідливі програми, захищає від загроз з боку електронної пошти, повідомлень, заражених веб-сайтів, а також використовує хмарні технології, навіть якщо у вас немає поточних визначень вірусів