Анонсовано вихід драматичної комедійної пригодницької гри what lies in the multiverse

14

Видавець untold tales випустить драматичну комедійну гру what lies in the multiverse студій studiovoyager і iguanabee на playstation 4, xbox one, nintendo switch і steam на початку 2022 року. Демоверсія гри доступна на pc вsteam.

What lies in the multiverse — сюжетна двомірна пригода вжанрі драматичної комедії. Незважаючи на безліч веселихмультяшних жартів, сюжет зачіпає глибокі і складні теми, в томчислі смерть, заздрість і одержимість.

Варто вам відкрити можливість подорожувати між паралельнимимірами, як в мультивсесвіті швидко і неминуче почнеться кавардак.ви побачите альтернативні версії кожного рівня, які відрізняються зовні, тематично і навіть на рівні законів фізики.перемикайтеся між ними, щоб вирішувати логічні іпространственние головоломки для просування по сюжету.

  • миттєва трансформація. Завжди хотіли змінювати світ? міняйте! ніяк не дотягнутися до уступу? бам! ось идругой світ. Боїтеся посковзнутися? перейдіть в інший всесвіт, де земля потверже! тільки не забувайте про гравітації…
  • різноманітність світів. Відправляйтеся в подорож помножити піксельних світів, кожен з яких хороший по-своєму. Вмультивселенной вас чекають храми, міста, порти і дика природа.
  • яскраві персонажі. Познайомтеся з кількома цікавими, але чарівними персонажами. Наприклад, з евереттом, вашим майбутнім геніальним супутником. Уявіть собі саркастичногоі ексцентричного альберта ейнштейна. Є ще загадкова істота, яку всі тепло згадують, але ніхто не може описати. Ізеніт, група таємничих і похмурих створінь, завжди дихаючих вам взатилок.
  • розвиток сюжету. Хоча історія залишається легкою ібеззаботной, у міру проходження вона стає глибше. Вас чекаютнастоящіе американські гонки сміху, радості і печалі.