Аналітик назвав головні особливості iphone 14

25

За даними галузевого інсайдера мін-чі куо, через рік apple представить серію смартфонів iphone 14. У своєму прогнозі аналітик розповів про ключові нововведення, які імовірно отримають новинки. У їх числі-довгоочікувана відмова від широкого вирізу в екрані для датчиків face id.

Очікується, що восени 2022-го компанія представить чотири фірмових пристрої: iphone 14, iphone 14 max, iphone 14 pro і iphone 14 pro max з діагоналлю дисплеїв 6,1, 6,7, 6,1 і 6,7 дюйма відповідно. Крім того, місце звичної “чубчика” на екрані компанія використовує врізану в матрицю фронталку. Ще одним апгрейдом стане нова тильна камера з головним сенсором на 48 мп, який дозволить власникам iphone записувати 8k-відео.

Втім, нововведення може торкнутися тільки pro-версії. Через труднощі, пов’язані з установкою датчиків face id під oled-екраном, компанія може залишити виріз на базовій моделі iphone 14 з частотою оновлення 60 гц. Інсайдер також стверджує, що apple розробляє свій перший гаджет з гнучким дисплеєм, презентація якого може відбутися тільки в 2023-му.представники apple заяву куо, як зазвичай, не прокоментували.