Amazon представила фітнес-трекер halo view вартістю $80-він мітить в конкуренти пристроїв fitbit

15

Затребуваність носяться пристроїв за останні пару років відчутно зросли. Вони дозволяють користувачам підтримувати здоровий спосіб життя і контролювати стан здоров’я. Amazon поступово входить у цю галузь, пропонуючи кілька пристроїв для фітнесу. Сьогодні компанія оголосила про запуск нового фітнес-трекера halo view вартістю $80.

Зображення: amazon

Halo view поставляється з річним безкоштовним доступом до сервісу amazon halo, що дозволяє серйозно розширити його можливості. Крім того, amazon разом з новинкою запустила сервіс з контролю харчування amazon nutrition.

Що стосується самого halo view, фітнес-трекер має кольоровий сенсорний amoled-дисплей і пропонує користувачам набір з декількох датчиків для вимірювання різних життєвих показників, таких як частота серцевих скорочень, рівень кисню в крові, якість сну і температура шкіри. Пристрій не буде оснащуватися мікрофонами. Halo view забезпечить сім днів автономної роботи від одного заряду.

Новинка надійде в продаж з наступного кварталу з трьома варіантами комплектних ремінців: чорному, зеленому і фіолетовому. Крім того, для halo view буде доступний широкий набір змінних ремінців різних кольорів, виконаних з різних матеріалів, включаючи метал і шкіру.