AM-DeadLink – виявлення неактивних посилань у вкладках

  273

  Кожен користувач веб-браузера зберігає в ньому базу даних закладок для відвідуваних веб-сайтів. Закладки – посилання на улюблені веб-сайти, як улюблені, часто відвідувані, так і ті, які ми зберігаємо, щоб не забути їх. У ситуації, коли кількість закладок дуже велике, з часом деякі посилання на сторінки можуть бути застарілими, наприклад, сторінка більше не існує, була переміщена. Тоді це добре, щоб перевірити свої закладки для посилань.

  AM-DeadLink – виявлення мертвих посилань у вкладках

  Сайт виробника
  Ліцензія: безкоштовно
  завантажити:
  остання версія

  портативна версія: під час установки ми вибираємо установку USB

  Програма виявляє мертві неактивні посилання та дублікати у вкладках браузера та текстових файлах. Якщо закладка застаріла, ви можете видалити її. Це дійсно більш чисті закладки, очищає базу даних закладок і видаляє URL-посилання на застарілі сторінки та дублікати.
  Рекомендується перевірити сторінку перед видаленням, оскільки сторінка може бути тимчасово недоступна і сервер повертає повідомлення про помилку. AM-DeadLink читає і перевіряє закладки Firefox, не маючи можливості видалити з бази даних закладок. Видаліть мертві закладки з браузера вручну.

  Операція: після запуску зліва виберіть браузер, чиї вкладки ми хочемо перевірити. IE, Opera, Chrome, Firefox, HTML і текстові файли підтримуються. Закладки будуть завантажені. Щоб перевірити, натисніть зелений значок на панелі інструментів. Програма перевірить правильність посилань.
  Всі дійсні посилання будуть помічені ОК чорним, неправильно червоним з іншим повідомленням, наприклад, перенаправлення, файл не знайдений (помилка 404), відповідь сервера відсутнє.

  Посилання, які насправді застаріли, але перенаправлені правильно на нову адресу (Перенаправлено, ОК), відзначені синім. Однак іноді сторінка перенаправляється на сторінку з повідомленням 404, яке також вважається непрацюючою посиланням.

  Кожне посилання можна перевірити, двічі клацнувши по ній – посилання відкриється у вбудованому браузері, додатково обладнаному пошуковою системою Google, де ви можете, наприклад, знайти нову сторінку застарілої посилання. Корисна опція «Замінити адреси закладок відкритими URL». При бажанні його можна відкрити в браузері за замовчуванням.

  Параметри контекстного меню
  встановити статус «ОК», властивості і редагування закладок, копіювання в буфер обміну і видалення.

  Меню закладок
  Перевірте вкладки F9
  Сортувати закладки з неправильними у верхній частині списку
  Знайти дублікати

  Підводячи підсумок, AM-DeadLink – це програма для аналізу посилань у базі даних наших закладок у веб-браузерах. Виявляє застарілі посилання і дозволяє видаляти їх.