Alan wake і far cry 6. Кращі ігри тижня

14

23

Ремастер alan wake, нова частина far cry і пара цікавих інді. Розбираємо кращі ігри цього тижня, а допоможе нам в цьому ноутбук honor hunter v700.

Alan wake remastered

Втомлений від творчості письменник алан уейк відправляється в глухе містечко брайт-фоллс, щоб відшукати там зниклу дружину. Однак швидко стикається з потойбічними силами і розуміє, що так просто дружину йому не повернути.

Оригінал вийшов більше десяти років тому і викликав змішану реакцію. З одного боку, розробники придумали цікаву ігрову механіку і передали атмосферу кращих книг стівена кінга. З іншого-недомовлений сюжет, що обривається на півслові. У будь-якому випадку повернутися в брайт-фоллс буде цікаво. Особливо з honor hunter v700, чий 144-герцовий екран покаже містичне містечко на максимальних налаштуваннях графіки.

Jett: the far shore

Симпатична аркада від авторів sword&sworcery. Вам треба борознити простори таємничої планети, щоб врятувати людство від швидкої смерті. Багато красивих пейзажів, цікавих поворотів сюжету та інших атрибутів хорошого інді.

Nickelodeon all-star brawl

Губка боб, черепашки-ніндзя, арнольд та інші герої мультсеріалів nickelodeon зійдуться в королівській битві. Автори явно надихалися super smash bros, але це і непогано: підніміть руку, хто завжди хотів наваляти котопсу, граючи за мікеланджело.

Far cry 6

Чергова частина серії, де в перервах між полюванням і збиранням квіточок треба скидати режим. На цей раз дія розгортається в країні, схожій на кубу. Ви граєте за молодого повстанця. Герой протистоїть диктатору, чия зовнішність взята у актора джанкарло еспозіто.

З цікавого: у повстанців є свій хаб, який дозволено прокачувати — прямо як в rdr 2. Також можна рибалити, літати на винищувачах і торгувати м’ясом. У гри обіцяються недурні системні вимоги, але intel core i7 і geforce rtx 2060, які вбудовані в honor hunter v700, впораються з ними без проблем.