Акції zoom оновили 9-місячний мінімум через скорочення темпів зростання

78

Акції сервісу zoom впали майже на 17% за підсумками торгів у вівторок. Спад стався після того, як компанія оголосила, що попит на послуги став знижуватися швидше очікуваного. При цьому аналітики піддали сумніву її майбутнє, оскільки пов’язані з пандемією обмеження стали послаблюватися, і люди почали повертатися в офіси.

Джерело: reuters.com

Zoom та інші сервіси відеозв’язку на кшталт cisco webex, microsoft teams і slack з початком пандемії істотно збільшили аудиторію користувачів, коли люди були змушені перейти на віддалений режим роботи і навчання, а також зіткнулися з потребою відкрити для себе нові способи зв’язку з близькими.

У міру послаблень пов’язаних з пандемією обмежень zoom необхідно шукати нові можливості для продовження зростання. У липні було оголошено про поглинання компанії five9, це дозволить zoom розширити свою присутність в корпоративному сегменті, угода була оцінена в $14,7 млрд.однак аналітики впевнені, що компанії буде потрібно кілька кварталів, щоб повернутися до належних темпів зростання.

Згідно з власними прогнозами zoom, виручка за підсумками поточного кварталу складе від $1,015 до $1,020 млрд.зростання в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, таким чином, складе близько 31%. Але це суттєве зниження темпів зростання, який у 2020 році був багаторазовим. За даними аналітичної компанії refinitiv, не менше шести брокерських контор знизили цільові ціни на акції zoom, в одному з випадків таке зниження досягло $100 — до $369 за акцію.

У вівторок акції zoom оновили більш ніж 9-місячний мінімум, на закритті торгів їх ціна склала $289,50. Компанія демонструвала істотне зростання цін на свої активи з лютого минулого року, до жовтня її оцінка досягла $175 млрд. На поточний момент капіталізація zoom становить близько половини від показників жовтневого максимуму.