Adobe випустила розширення для chrome, що дозволяє редагувати pdf

12

Засоби перегляду в веб-браузерах традиційно мають обмежену функціональність, дозволяючи тільки переглядати або завантажувати pdf-файли. Для виконання більш складних завдань до недавнього часу була необхідна наявність незалежних додатків, як мінімум-рівня adobe acrobat reader. Нарешті adobe випустила інтегрований міні-редактор для браузерів.

Компанія опублікувала розширення для браузерів chrome і edge, що дозволяють користувачам заповнювати форми, підписувати документ, залишати до нього коментарі, швидко переходити до перегляду документа в acrobat reader dc на комп’ютері і використовувати деякі інші сервіси.

Після того, як розширення завантажено, його необхідно буде вибрати в якості засобу перегляду pdf за замовчуванням. Для того, щоб скористатися додатковою функціональністю, необхідно увійти під обліковим записом adobe, google або apple (в останніх двох випадках все одно буде потрібно вказати свої країну і вік).

В результаті користувач отримує досить зручний інструмент для обробки pdf. Ще більше можна зробити за допомогою розширення при наявності підписки на adobe acrobat pro dc-змінювати порядок сторінок в документі, розбивати сторінки, зберігати документи в інших форматах або захищати їх паролем. У цьому випадку обробка даних здійснюється в хмарі adobe.