Adata представила модулі оперативної пам’яті ddr5 з частотою 4800 мгц

10

Компанія adata technology повідомила про випуск модулів оперативної пам’яті ddr5-4800, розроблених для високопродуктивних настільних комп’ютерів і станцій ігрового рівня.

Adata

При створенні виробів, як зазначається, здійснювалося тісна взаємодія з шістьма основними брендами материнських плат, включаючи aorus, asrock, asus, gigabyte, msi і rog, щоб забезпечити оптимальну продуктивність і сумісність з широким спектром обладнання.

Анонсована пам’ять функціонує на частоті 4800 мгц. Вона поставляється у варіантах ємністю 8, 16 і 32 гбайт. Крім того, будуть доступні комплекти з двох штук сумарним об’ємом 16, 32 і 64 гбайт.

«модуль пам’яті adata ddr5-4800 виготовлений на базі високоякісних чіпів, пройшов суворі випробування і відповідає стандартам jedec і rohs для максимальної якості і надійності. Для додаткового спокою на модуль надається довічна гарантія”, – зазначає розробник.

Adata

Пам’ять підтримує технологію виправлення помилок і має вбудовану інтегральну схему управління живленням (pmic) для точної передачі даних і підвищення енергоефективності.

Відзначається також, що до кінця року буде випущена пам’ять ddr5 у виконанні so-dimm, призначена для застосування у продуктивних портативних комп’ютерах.