Кішки, які лікують хвороби

8-23-2018


Вже давно відомий той факт, що багато тварини володіють дивовижною здатністю лікувати фізичні і психічні недуги людини. Цей метод називається фелинотерапия, пет-терапія, анімалотерапія або зоотерапія. Дельфіни, коні, собаки, кішки, кролики і навіть птахи допомагають людині значно поліпшити самопочуття. Результати дослідження ВЦВГД 2016 року, проведеного за ініціативою бренду PURINA, показали: 90% населення переконані, що домашні тварини надають позитивний вплив на емоційний стан своїх власників; 80% респондентів вважають, що вихованці роблять благотворний вплив на фізичне здоров’я людини; 79% опитаних вірять, що домашні тварини мають здатність лікувати людей. У цій статті ми поговоримо про фелинотерапии, і дізнаємося http://cattish.ru/breed/ чи дійсно кішки лікують хвороби, залежить ефективність лікування від породи і забарвлення «домашнього лікаря».

Господарі кішок не раз помічали, що тварина безпомилково визначає їх самопочуття, і обов’язково приходить до людини тоді, коли йому погано. Власники кішок, як правило, рідше страждають від підвищеного артеріального тиску, а відновлення після хвороб, психологічних і емоційних травм у них проходить легше і швидше. Вчені вже давно одноголосно сходяться в думці, що діти, які ростуть поруч з кішками, відрізняються міцним імунітетом, здоровою психікою і більшою мірою відповідальності, ніж їх однолітки, дитинство яких проходить без участі домашніх тварин.

Лікують кішки? Так, але, звичайно, не так, як це роблять люди в білих халатах. Тварини допомагають поліпшити фізичне самопочуття та емоційний стан власника.

Якщо хтось із членів сім’ї простудиться, пухнастий «доктор» тут же займає місце у нього на грудях, щоб своїм теплом зігріти бронхи і легені, прискорити процес одужання.

Якщо господар мучиться головним болем, кішка влаштовується поруч і починає монотонно мурчати. Цей звук заспокоює, розслаблює і наче розчиняє біль у просторі. Хвилин 15 такий кошкотерапии — і людина знову сповнений сил і енергії. А все тому, що муркотіння відбувається в діапазоні частот, що сприяють самовідновлення організму.

Коли у літніх людей при різкій зміні погоди крутить суглоби, кішка м’яко і дбайливо топчеться на хворому місці, злегка масажуючи його кігтиками. Такий масаж значно покращує самопочуття котячого «пацієнта».

Кішки лікують людей, впливаючи на біологічно активні точки на долонях. Ви, напевно, не раз помічали, що навіть просте погладжування котячої шубки вже через кілька хвилин піднімає настрій і позбавляє від стресу. Статичну електрику, яка виникає між шерстю тварини і рукою людини, подразнює нервові закінчення долоні, допомагаючи швидше відновлювати сили.