14 грудня a total war saga: troy отримає доповнення, присвячене фракійцям і ефіопам

42

Видавництво sega і студія creative assembly sofia анонсували нове доповнення до стратегії a total war saga: troy. Rhesus and memnon з керованими героями» іліади ” гомера-фракійським воїном ресом і ефіопським царем мемноном-вийде 14 грудня в steam і epic games store.

Джерело зображень: creative assembly sofia

У rhesus and memnon гравцям належить управляти фракійськими племенами реса і ефіопської армією мемнона. У стратегії з’являться 49 нових юнітів, в тому числі «безстрашні єгипетські солдати, лісові майстри засідки, фракійські горяни і нищівні колісниці».

Рес може звертатися до могутніх фракійських богів, щоб зміцнити віру своїх людей у перемогу. Таким чином відкривається доступ до елітних юнітів, поселень, посилень для армії та інших бонусів. Крім того, полководець об’єднує під одним прапором ворогуючі племена, збільшуючи міць своєї армії.

Мемнон прагне до однієї мети-стерти ахею з лиця землі, тому не створює колонії. Для посилення свого війська він використовує військові трофеї і престиж. Крім цього, ефіопський лідер може запросити допомогу у фараона і миттєво поповнити свою армію загонами з єгипту, ефіопії, ханаана і суз.

Одночасно з новим dlc вийде безкоштовне оновлення з шістьма новими особливостями. Серед іншого заявлені торгівля островами між фракціями, миттєве будівництво за додаткове золото, компенсація витрат на споруди при відмові від поселення і прогнози втрат в боях. Детальніше про це можна дізнатися в офіційному блозі.

Rhesus and memnon оцінили в $9,99 (в російських сегментах магазинів — 419 рублів). За попереднє замовлення покладається 10-відсоткова знижка. Dlc входить до видання ultimate edition нарівні з іншими доповненнями.

A total war saga: troy — rhesus and memnon

Реліз a total war saga: troy відбувся в серпні 2020 року в epic games store. Протягом перших 24 годин гру можна було завантажити безкоштовно — цією пропозицією скористалися понад 7,5 млн осіб. У вересні цього року стратегія з’явилася в steam і обзавелася підтримкою загального мультиплеєра між магазинами.

Раніше вийшли платні доповнення mythos (міфічні істоти), ajax&diomedes (два нових героя — аякс і діомед), amazons (два нових героя — іполита і пентесілея) і blood&glory (криваві ефекти).

За три місяці a total war saga: troy отримала в steam більше 1200 відгуків і має рейтинг 71 %. Середній бал на metacritic на підставі 50 рецензій становить 75 з 100.