10 СПОСОБІВ ЗРОБИТИ САЙТ ПОПУЛЯРНИМ І РОЗПОВІСТИ ЗАХОПЛЮЮЧУ ІСТОРІЮ

11-9-2017

Історії є одним з кращих способів привернути аудиторію і ефективно донести до неї свою інформацію. Представляємо вам 10 способів, які допоможуть вам розповісти історію з допомогою вашого сайту.
Історії завжди були тим форматом, який цікавив людей найбільше, запам’ятовується найкраще, і те, чим ділилися з іншими. Цей потенціал історій можна використовувати для того, щоб донести до аудиторії ту інформацію, яку ви хочете розповісти, а ваш веб-сайт може стати відмінною майданчиком для такої історії. Рекомендую https://workspace.ru/web-development/

Як створити захоплюючу історію

Навіщо потрібно перетворювати веб-сайт в історію?
Ми можемо спостерігати, як змінюється роль сайтів в Інтернеті, якщо раніше вони представляли собою набір фактичної інформації, то сьогодні така модель вже не працює. Читачам не цікаві прості факти − вони не викликають у них емоцій, не спонукають до дій.

Безумовно, така інформація потрібна, але вона більше не є первинною. Люди звертаються до фактів вже після того, як вони зацікавилися чимось або прийняли якесь рішення на емоційному рівні. І це саме та причина, з якої вам потрібно перетворити ваш веб-сайт в історію.

Історії захоплюють. Історії є хорошим способом зацікавити і залучити читачів. Хороші історії − це те, чим хочеться поділитися з іншими.
Історії працюють. Ми запам’ятовуємо більше інформації, коли вона зачіпає наші почуття і емоції. Звичайно, ми запам’ятовуємо і факти теж, але саме історії ми запам’ятовуємо швидше, пам’ятаємо довше і легко можемо розповісти їх кому-небудь ще.
10 способів включити елементи історії веб-сайт
Представлені тут 10 способів допоможуть включити елементи історії в ваш веб-сайт, завдяки чому ви зможете залучити аудиторію і ефективніше донести до читачів ваше повідомлення.

Фотографії
Фотографії є відмінним способом створити візуальну історію з вашої інформації. Люди воліють зображення тексту, оскільки їх легше сприймати і простіше запам’ятовувати, ніж текст. Тому, якщо у вас є можливість представити вашу інформацію візуально, зробіть це читачі будуть вам вдячні.

Наприклад, компанія Dove використовує багато фотографій щасливих, впевнених в собі жінок. З допомогою цих зображень компанія передає головну ідею про своєму продукті і цінності, які вони поділяють: здоров’я, краса і природність. Навіть без додаткового тексту ці зображення розповідають історію про бренд Dove − про його продуктах, їх ефекту і тих, хто ними користується.

Існує багато ресурсів, де ви можете знайти безкоштовні фотографії в хорошій якості, які допоможуть вам розповісти вашу історію.

Ілюстрації
Ілюстрації володіють тими ж перевагами, що і фотографії. При цьому вони можуть бути як реальними, так і абстрактними. Ілюстрації також можуть бути колажами, що містять у собі різну інформацію. Все це робить картинку більш гнучким інструментом для розповіді історії.